search
top

Ортопедичні матраци Come-For забезпечать міцний і здоровий сон

«  ||  »

Ортопедичні матраци Come-For

Третину життя ми проводимо уві сні – це ні для кого не секрет. Ми усі прагнемо поліпшити свій побут вдома, на роботі, а ось до сну ставимося зневажливо, мовляв, яка різниця, головне, щоб було «ліжко». А це серйозна помилка. Усім нам знайома фраза: «головне – це здоров’я», але зрозуміти, що воно безпосередньо залежить від правильного сну, здатні далеко не усі.

матрац карбон come-forНині випускається величезна кількість аксесуарів і приладдя для спальні, але найважливішим компонентом є матрац. При виборі цього товару необхідно звертати увагу на якість і характеристики. Сучасні виробники здатні запропонувати дуже різноманітний товар, який відрізняється не лише своїми геометричними параметрами, але і «начинкою».

Далеко не останнє місце займає компанія Каме-Фор, що виробляє матраци Come-For. Для багатьох невеликих «підвально-гаражних» організацій, які нехтують технологіями і якістю матеріалу, можливість яким-небудь методом понизити ціну є пріоритетною. На відміну від них компанія спирається виключно на відповідні вимоги ГОСТ, використовує натуральні і якісні матеріали.

При здійсненні купівлі, будь-то звичайні або ортопедичні моделі, надається повна інформація про те, що ви купуєте. Це дає можливість самостійно вирішувати: економити або ні при виборі тієї або іншої моделі. Для оцінки якості на матраци ортопедичні каме-фор клієнтам пропонується випробувати товар безпосередньо в магазині або ж в домашніх умовах. Якщо товар з яких-небудь причин не підходить, він може бути повернений за умови відсутності дефектів. Така політика компанії говорить про те, що всі зроблені Come-For матраци з каталогу https://magdek.com.ua/come-for – 100% якісний товар. На вироби Come-For відгуки практично завжди позитивні, якщо зустрічаються виключення, компанія без всяких проблем пропонує обмін.

Завдяки багаторічним дослідженням групи компаній, які націлені на виробництво високоякісних, комфортних і екологічних товарів для сну, було налагоджено стабільне виробництво комплектуючих і наповнювачів. Прості або матраци ортопедичні орматек комбінуються різними матеріалами, а по закінченню виготовлення кожна модель проходить спеціальне тестування. Усі матраци Come-For проходять чотири етапи контролю якості:

 • якість отримання початкового матеріалу;
 • точність розкрою комплектуючих;
 • якість і точність операцій складання виробів напівфабрикатів;
 • при перевірці пошиття чохла і відповідності розмірів моделі.

На матраци Come-For відгуки завжди фіксуються і використовуються надалі при розробці прогресивніших моделей. Завдяки зрозумілим звичайному споживачеві технічним характеристикам Come-For матраців продаж в Києві і не лише за останній рік збільшилася на декілька відсотків. Для кращої орієнтації клієнта у великій різноманітності на кожній упаковці або етикетці вказані виключно повні дані про матраци, що випускаються, а також наступні реквізити:

Матрас Верда Aloe Vera Come-For

 • повна назва виробника : ТОВ «Come-For»;
 • адреса виробника;
 • стандарт або технічний документ, по якому виготовлений товар: ГОСТ 19917-93 сидіння і лежання (матраци), ТУ 9697-001-73217859-2008 (наматрацники);
 • назва виробу;
 • артикульный номер або модель товару;
 • габаритні розміри на усі орматек матраци;
 • номер замовлення і дата випуску;
 • комплектуючі матеріали;
 • штрих-код моделі;
 • логотип «Come-For».

Після початку програми по ознайомленню споживачів в домашніх умовах з усіма достоїнствами Come-For матраців продаж в Києві і області істотно зріс. Серед моделей, що випускаються, можна виділити наступні:

 1. Модель Практик Софтвер. Це матрац середньої жорсткості з комфортною піною і незалежним пружинним блоком. Висота матраца – 19 см Максимальне навантаження – 120 кг.
 2. Сучасний матрац Аргон эконом-класу зниженої жорсткості. Має систему незалежних пружинних блоків EVS 500, розподіл яких – 250 пружин/м2. Кожна модель з цієї серії має чохол Cotton Grand з бавовняного жаккарду із спанбондом. Висота – 21 см.
 3. Верда Aloe Vera. Це матрац підвищеної жорсткості. Також має систему незалежних пружинних блоків Micropocket S1000, розподіл яких – 500 пружин/м2. Моделі цієї серії випускаються заввишки до 23 см. Максимальне навантаження – 150 кг.

Також про якість говорить і той факт, що усі ортопедичні матраци Come-For пройшли добровільну сертифікацію в спеціальному центрі, який має державну акредитацію. Яка якість товарів може бути без порядку на самому виробництві?

На виробництві здійснюється строгий контроль якості упродовж усього технологічного процесу. Ця обов’язкова умова для того, щоб матраци Come-For зрештою відповідали усім запитам споживача.

Related posts:

 1. Який матрац підійде вам, залежно від улюбленої пози сну?
 2. Какой же матрац выбрать?
Туда/назад: «  ||  »

Оставить комментарий

Spam Protection by WP-SpamFree

top