Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Почему у одних людей есть кариес и портятся зубы, а у других людей кариеса нет

Рассмотрим несколько факторов, которые могут влиять на то, почему у некоторых людей возникает кариес, а у других его нет.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Когда назначают МРТ

Правильная постановка диагноза сильно повышает вероятность успешного лечения, а значит, в силах терапевтов направлять пациентов на различные методы исследования состояний организма. Одним из таких методов неинвазивного исследования является магнитно-резонансная томография, сокращенно МРТ.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Як жінці правильно набрати вагу?

Зазвичай жінки прагнуть схуднути, але бувають випадки, коли вони просто мріють поправитися, щоб стати більш жіночною, набувши округлих «апетитних» форм. Крім цього, деколи нестача ваги може негативно впливати не тільки на загальний стан організму і самопочуття, але і на здоров’я в цілому.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Крем для сухої шкіри від Lancome

Шкіра кожної людини має свої індивідуальні особливості та потреби, в залежності від її типу та стану. Тому так важливо правильно підібрати догляд для сухої шкіри, адже від цього, в першу чергу, залежить її здоров’я та краса.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Гінекологія у медичному центрі «Veromed»

Гінекологія у медичному центрі «Veromed»

Лікар-гінеколог медичного центру «Veromed» займається діагностикою, профілактикою та лікуванням жіночих захворювань. Це можуть бути запальні процеси матки, придатків матки, запальні та фонові захворювання шийки матки, піхви та багато інших. Лікарська практика показує, що 10-15 відсотків жінок, які почуваються абсолютно здоровими, дізнаються про гінекологічні захворювання різного ступеню тяжкості під час проходження медичних оглядів. Такий у лікаря-гінеколога показаний абсолютно всім жінкам принаймні раз на рік.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Як біль у горлі впливає на стан нашої посмішки

Вітаємо вас, шановні читачі. Багато хто з нас, відчуваючи дискомфорт у горлі, не підозрює про потенційні наслідки для нашої посмішки та здоров’я ротової порожнини. Як часто ми вважаємо такі проблеми дрібними замість того, щоб звернутися за допомогою до професіоналів з лікування горла у Тернополі. Часто ігнорування дрібниць веде до важких наслідків. Чомусь ми вважаємо, що дібниці не мають впливати на життя, але все навпаки. Якщо приділяти більшу увагу дрібницям, можна уникнути тяжких наслідків для здоров’я

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Pyunkang Yul – огляд бренду

Pyunkang Yul (Пенкан Юль) – це корейський косметичний бренд, який з’явився на базі широко відомої клініки Pyunkang Oriental Medicine Clinic. Клініка спеціалізується на лікуванні атопічного дерматиту та інших захворювань шкіри за допомогою традиційних методів.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Access Bars – що це, і кому підійде

Ласкаво просимо до Access Bars! Ця техніка базується на ідеї, що на голові людини знаходиться 32 точки, які відповідають за різні аспекти життя. Легким доторканням до цих точок можна  звільнити енергетичні блоки та сприяти розслабленню, ясності та благополуччю.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Косметологические аппараты – лучший способ оставаться молодой и поддерживать красоту

Возможно ли обмануть время и выглядеть на 10 лет моложе? Современная косметология и пластическая хирургия творят чудеса. Но далеко не все методы безопасны для здоровья, не имеют побочных эффектов, противопоказаний и других нежелательных исходов.

Категорії
Здоров'я та догляд за собою

Лечение психических расстройств в Украине

Лечение психических расстройств

Современная жизнь подразумевает для человека много стресса. Темп жизни ускоряется изо дня в день, заставляя двигаться все быстрее. И многие из нас не успевают адаптироваться к новым реалиям. Учеными со всего мира доказано, что наиболее часто на проблемы с психическим здоровьем жалуются именно жители мегаполисов и крупных городов. И речь не только о депрессивных расстройствах, нервных срывах или бессоннице. К сожалению в наше время все чаще наблюдаются расстройства личности, ПТСР и другие пагубные для психики человека заболевания. Поэтому лечение психиатрических заболеваний – очень важная деятельность медицинских работников, которая позволяет людям возобновить жизненную энергию и вернуть свое психическое здоровье в нормальное состояние.